Заворотній Олексій Тимофійович

Професор Рівненського державного гуманітарного університету, драматург, кінорежисер, заслужений артист України.

Дата та місце народження: народився на початку весни у холодному сибірському місті Усольє Іркутської області.

Освіта: У 7-річному віці він разом з ними повернувся на рідну землю. Вже тут навчався у школі, де розбишакою ганяв по коридорах, ходив з друзями у табори, брав участь у художній самодіяльності. Згодом закінчив Рівненський державний педагогічний університет. Освоїв фах вчителя трудового навчання та технічних дисциплін. А ще пізніше – підвищував кваліфікацію за спеціальністю «менеджмент організації».

Трудова діяльність:

Заробляти на життя починав з малого – звичайного робітника на Рівненському заводі високовольтної апаратури. Потім працював майстром виробничого навчання в 11-му училищі. А в 94-му потрапив на роботу до загальноосвітньої школи номер два – вчителем трудового навчання.

Вже за два роки – призначений директором цієї школи.

Директором школи Андрій Ярославович Нагорний працює вже майже 20 років. Посаду керівника ЗОШ номер два отримав у квітні 1996 року. А через шість років школу реорганізували в Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей». Відтак на рахунку Андрія Нагорного, відмінника освіти України, сотні випускників, які навчалися та виховувалися в Другій школі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *