«Art Jazz Cooperation» – музична візитівка Волині

03.08.2017

«Art Jazz Cooperation» – музична візитівка Волині

Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation» по праву вважається одним з наймасштабніших мистецьких заходів Волині. Почавши свою історію у 2007 році, цей мистецький захід став її своєрідною візитною карткою. Цього року фестивалю виповнюється 10 років. І найгучніша подія літа-2017 відбудеться у Рівному. З програмою фестивалю, який полонив серця тисяч людей, можна ознайомитись за посиланням.
Історія фестивалю:
Джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation» було засновано у 2007 році; цей захід став продовженням фестивалю «New Cooperation» якій відбувався у м. Луцьк з 2005 року. Відтоді географія фестивалю поширилась і до проекту приєдналось м. Рівне. Захоплення джазовою музикою об‘єднала активних громадських діячів Олега Баковського, та Сергія Гемберга, які почали спільну справу в організації та проведенні фестивалю.
Специфіка фестивалю:
За роки проведення фестивалю Рівне та Луцьк стали гостинними місцями для багатьох митців та прихильників джазу. За роки проведення фестивалю «Art Jazz Cooperation» гостинно прийняв музикантів не тільки з багатьох регіонів України, а й з Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Італії, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Грузії, Естонії та інших країн. Хедлайнерами джазового свята стали Олег Скрипка, Кіт Данн, Пікардійська Терція, Карл Фрієрсон, Алекс Ренар, Ніно Катамадзе, Боріс Саволделлі та інші. Тому фестивальні дні завжди супроводжуються великою увагою та аншлагами.
«Art Jazz Cooperation» – унікальний мистецький проект, що об’єднує різні види мистецтва в темі джазу,  а саме музику, фотографію, графіку, хореографію, театр та інші.
– Музичні виступи;
– Фотовиставки;
– Імпровізаційний малюнок «КвікПік» або «Лінія Джазу»;
– Джем-сейшни – імпровізаційні виступи;
– Лекції та майстеркласи.  
, , , , , переглядів: 363


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *