На Рівненщині хочуть легалізувати “тіньових” працівників

11.04.2017

На Рівненщині хочуть легалізувати “тіньових” працівників

Інспектори Держпраці перевіряють роботодавців і виявляють неоформлених працівників. ТАким чином представники держави хочуть зменшити в області кількість нелегальних працівників.

Наразі чиновники роблять ставку більше на профілактичні заходи, а відтак, не завжди штрафують порушників. У Держслужбі вважають, що це має стати сигналом для підприємців, щоб вивести з тіні свій бізнес, бо легалізація економіки та заробітних плат є суттєвим кроком для наповнення бюджету.

На продаж не більше 200 га землі,- Гройсман

Як доповів керівник начальник управлінням Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний, цьогоріч проведено 25 перевірок з питань використання найманої праці.

Зокрема, на шести підприємствах виявлено 13 осіб, які працювали без оформлення трудового договору. За результатами перевірок складено 25 актів та направлено на розгляд суду 13 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУпАП. На усунення виявлених порушень керівникам вручено 16 приписів, з них 8 – виконано.

Окрім того, діють районні групи, якими з початку року обстежено 95 суб’єктів господарювання

Нагадаємо, за одного працівника, який працює неофіційно, передбачений штраф 96 тисяч гривень, а за недопущення управління Держпраці на підприємство для перевірки – 320 тисяч.

, переглядів: 691


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *