В Україні будують величезну сонячну електростанцію

05.04.2017

В Україні будують величезну сонячну електростанцію

У Бобринці, Кіровоградського району, будують одну з найбільших в країні сонячних електростанцій. Вона вироблятиме 17 мегават “зеленої” електроенергії, повідомляє канал “Кіровоград“.

Територія, площею в майже тридцять гектарів, раніше використовувалась для випасу худоби. Плани збудувати тут сонячну електростанцію у місцевої влади з’явились 2 роки тому. Землю передали інвесторам, проте тоді роботи так і не почалися. Наприкінці 2016-го, місцева влада знайшла нових інвесторів, які з березня почали будівельні роботи.

Укргазбанк надає кредити на встановлення “домашніх” сонячних електростанцій

Нині тут ведуться підготовчі роботи: встановлюють паркан, копають траншеї під прокладку кабелю, готують бетонні конструкції. Всього тут мають прокласти більше двохсот кілометрів кабелю. Він об’єднуватиме в єдину систему 65 тисяч сонячних панелей. Поки змонтували одну, яка і забезпечує будівельників світлом та енергією для електроінструментів. Решту почнуть монтувати за місяць.

Багатозонні лічильники: що це таке і кому їх вигідно встановлювати

Запуск електростанції планують у червні. В подальшому місцева влада збирається розширювати співпрацю з інвесторами. Найближчим часом, під розміщення сонячних панелей виділять ще 6 гектарів. Хочуть встановити сонячні панелі і на даху місцевої школи.

 

, переглядів: 514


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *