Яке рівненське таксі ніколи не підводить

22.11.2017

Яке рівненське таксі ніколи не підводить

Сайт відгуків 20.ua запрошує рівнян залишити відгуки про служби таксі та транспортних перевезень  у нашому місті. У Рівному таких служб багато, і кожен рівнянин давно визначився, чий номер набирати першим, а куди телефонують тільки тоді, коли в інших службах немає машини.

Це таксі дороге, а це значно дешевше, це приїжджає завжди вчасно, інші – із запізненням, на одну службу нереально додзвонитися, а в іншій на другому ж гудку беруть слухавку – ви точно знаєте, яка служба чого вартує. Тому саме ваші відгуки і допоможуть скласти справді об’єктивний рейтинг роботи рівненських служб таксі.

Разом з вами, друзі, ми вже оцінювали роботу рівненських салонів краси , вирішували в якому ресторані, кафе чи барі у місті вам зручно, комфортно і смачно. 

Сьогодні ж беремося за тему, яка, впевнені, цікавить кожного рівнянина – служби таксі в нашому місті. Номер якої служби у вас завжди в швидкому наборі на мобільному? Адже саме туди ви телефонуєте, впевнені, що і машина буде, і ціна вас влаштує. Саме ви знаєте, яку службу можна похвалити, а до якої є запитання, де завжди, навіть у найлютішу негоду, є машина, а де, швидше за все, почуєте, що вільної машини немає. Розкажіть про все відверто саме на 20.ua – ваш голос важливий, а кожний відгук – унікальний та безцінний. Не зволікайте і напишіть, з якою службою таксі вам завжди зручно, а з якою мали проблеми.

Як залишити відгук на сайті читайте за посиланням.

Ми вдячні кожному рівнянину, хто не залишається осторонь і долучається до обговорення. Саме завдяки вам 20.ua і є першим “народним” інтернет-каталогом у Рівному, адже оцінки і відгуки користувачів ми ставимо на перше місце.  

, , , , , , , переглядів: 966


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *