У ДФС змінили порядок приймання документів і видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та цигарками

02.05.2017

У ДФС змінили порядок приймання документів і видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та цигарками

Головне управління ДФС у Рівненській області повідомляє , що Державною фіскальною службою України на офіційному порталі розміщено зміни до наказу про правила приймання документів і видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та цигарками.

Звідки українці найчастіше везуть іномарки?

Змінами, зокрема, передбачено, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюновими виробами видається на підставі заяви. Її (заяву) має подавати безпосередньо той, хто бажає отримати ліцензію до головного управління ДФС за місцем провадження торговельної діяльності. Також заяву можна надіслати рекомендованим листом або переданої через ЦОП, створені у ДПІ (крім створених у ДПІ в м. Києві).

У заявах про видачу цих ліцензій зазначається, зокрема, вид господарської діяльності.

В Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму

У разі подання заяви через ЦОП уповноважена особа здійснює прийом документів та забезпечує їх передачу за реєстром до структурного підрозділу головного управління, до функцій якого належить здійснення загального діловодства, протягом одного робочого дня з моменту їх отримання.

Невідповідність розміру плати за ліцензію виду господарської діяльності, на провадження якого заявник подав документи, та невідповідність поданих документів умовам провадження діяльності, що ліцензуються, більше не є підставами для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Ліцензія видається заявнику або уповноваженому на те представнику заявника за довіреністю при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу.

переглядів: 313


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *