“Сіновал” потрібно знести: рівняни обурені незаконною будовою (+ФОТО)

07.02.2018

“Сіновал” потрібно знести: рівняни обурені незаконною будовою (+ФОТО)

Рівняни дуже спостережливі громадяни.  Якщо хтось незаконно встановлює вивіску, банер, будову чи надбудову – вони реагують. Розголосу такі ситуації набувають через Фейсбук.

Тож з останнього: біля однієї з будівель у місті звели навіс, який не вписується ні у фасад будинку, ні в загальний естетичний вигляд вулиці. Виявилось, що споруда незаконна і потребує знесення.

Ось як цю ситуацію прокоментував Віталій Герман:

Відбулася розмова. Повне не розуміння і нахабність. Власник каже, що це навіс від вітру і снігу. Ну, що тут скажеш… До слова, цей навіс, як і будівля офісних приміщень з квартирою ( назва об’єкта нерухомого майна), розміщені на земельній ділянці з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарський будівель та споруд, яка знаходиться у приватній власності. Ось, такі справи… І дивакувата назва самого об’єкта. Вивчаємо матеріали, думаємо що із цим роботи. Вже очевидно, що є факт нецільового використання земельної ділянки, тим самим завдається шкода міському бюджету. Сплачується земельний податок за один вид використання, а фактично земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням, а для здійснення підприємницької діяльності, зазначив заступник міського голови Рівного.

, , , , , , , переглядів: 462


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *