Рівняни просять облаштувати нову зупинку

Щасливе

Петицію з проханням облаштувати нову зупинку громадського транспорту зареєстрували на сайті Рівненської міської ради.

Рівнянин пропонує створити зупинку на перехресті Корольова та Соборної. І пояснює це таким чином: “Зупинка, де зупиняється 49 маршрутне таксі не повноцінна. Також в цьому місці могла бути зупинка для проїжаючих тролейбусів. Прохання облаштувати зупинку “.



ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , Переглядів: 2 198

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *