Головний лікар Рівненської обласної лікарні отримав орден

Щасливе

Іван Зима, головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні, отримав орден церковний орден.

Високу церковну відзнаку відомому лікареві вручив Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон. Іван Ярославович заслужив цей орден за вагому підтримку Помісної Православної Церкви України та значний внесок в галузі охорони здоров’я. Саме так зазначено в указі, який підписано патріархом Філаретом.

 

, , , , Переглядів: 1 851

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *