Рівняни оригінально покарали нахабного автохама за неправильну парковку: фото

Щасливе

Рівняни вирішили покарати водія, який порушив правила паркування. Для цього на капот новенької іномарки поклали камінь. Мабуть, це таке попередження, що наступного разу тим каменем можуть і розбити лобове скло. Фотографії автохама, який залишив автомобіль посеред тротуару опублікували у Facebook-сторінці спільноти “Твоє Рівне”.

, Переглядів: 1 702

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *