Безготівковий розрахунок в кожне таксі, – рівнянин зареєстрував петицію

Щасливе

На сайті Рівненської міської ради зареєстровано петицію з проханням безготівкового розрахунку в таксі міста.

Цю проблему рівняни піднімали вже не раз, адже часто виникає чимало проблем, щоб розрахуватися чи то без здачі, чи то не шукати банкомат зайвий раз.

Створити можливість електронного розрахунку в маршутних таксі, забезпечити обладнням для безготівкового розрахунку кожне маршутне таксі.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , Переглядів: 754

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *