У Рівному запускають найбільшу теплову генерацію на біопаливі в Західній Україні

Щасливе

Рівне переходить на біопаливо. Так, сьогодні, 9 квітня  у місті запускають найбільшу теплову генерацію на біопаливі в Західній Україні.

Про це інформує ТОВ “Рівнетеплоенерго” та попереджає мешканців мікрорайону про випробування обладнання на оновленій котельні.

Якщо на Ювілейному задимить – не панікуйте,” – йдеться у повідомленні.

Запуск цієї котельні дасть змогу значною мірою відмовитись від дорогого газу вже в наступному опалювальному сезоні.

, , Переглядів: 1 071

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *