У Рівному завтра починають опалювальний сезон – Третяк

Щасливе

У Рівному з 3 листопада починається опалювальний сезон.

Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

За його словами, він уже підписав розпорядження, тож зчетверга тепло почнуть подавати в Рівному та Квасилові.

За даними енергетиків, увімкнення централізованого опалення на 15-20% зменшить навантаження на енергосистему.

, , Переглядів: 555

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *