Білик Юрій Романович

Щасливе
Інформація

Депутат Рівненської обласної ради. Заступник головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктора Поліщука.

Дата та місце народження: 2 травня 1978 року, Львів.

Освіта: вища. У 2002 році Юрій Білик закінчив Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «лікувальна справа».

Сімейний стан: Одружений, виховує двох дітей: Данила та Анастасію. Дружина – Білик Юлія Валеріївна, 1985 року народження, за фахом лікар-анестезіолог дитячий.

Трудова діяльність:

У 2002 році прийнятий на посаду лікаря-інтерна Володимирецької ЦРЛ.

У 2004 році закінчив інтернатуру за спеціальністю “хірург” та переведений на посаду лікаря хірурга-уролога.

Працював заступником головного лікаря комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» з лікувальної роботи (2016-18).

З 1 червня 2018 року Юрій Білик почав працювати на посаді заступника головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктора Поліщука.

Партійна діяльність: член Радикальної партії. У 2015 році обраний депутатом до Рівненської обласної ради по виборчому округу №5 від РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА.

2016 – делегований Володимирецькою районною радою і є членом Сарненської госпітальної ради.

Головним досягненням у своїй професійній діяльності Юрій Білик вважає впровадження та розвиток малоінвазивних і лапароскопічних методів лікування в КЗ «Володимирецька ЦРЛ», які до того там не проводились.

Активно працює над розширенням спектра малоінвазивних втручань урологічним хворим, що будуть проводитися в РОКЛДЦ ім. В. Поліщука з приводу сечокам’яної хвороби та гіперплазії (аденоми) простати.

Відгуки
Один коментар
  1. Доктор просто супер.Чуйна,добра, порядна, чесна людина !Побільше б таких!Україна починається з тебе??

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *