Бляшин Микола Степанович

Щасливе
Інформація

Депутат Рівненської міської ради. Адвокат

Дата та місце народження: 24 травня 1981 року в місті Рівне.

Сімейний стан: одружений, має двоє дітей

Освіта: вища. У 1998 році з «золотою медаллю» закінчив ЗОШ № 6 м. Рівне.
В 2004 році на правничому факультеті Національного Університету «Острозька Академія» Микола Бляшин здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» і отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою).
Учасник програм Києво-Могилянської бізнес-школи. (2015)

Трудова діяльність:

Навчаючись на останніх курсах правничого факультету, в липні 2002 року Микола Бляшин розпочав трудову діяльність в ТОВ «Виробничому підприємстві «АКВАТОН» на посаді юрисконсульта. Результатом його 5-річної роботи стало запровадження системи правової безпеки в роботі одного з найбільших виробничих підприємств міста Рівне.
В квітні 2007 року прийняв присягу та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. З того часу і до цього дня займається адвокатською діяльністю в місті Рівне. Зареєстрований як фізична особа-підприємець (діяльність у сфері права).
Засновник та керівник АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МИКОЛИ БЛЯШИНА», яке з дотриманням принципів адвокатської етики та професіоналізму щодня забезпечує юридичний захист вітчизняним та іноземним компаніям, а також громадянам.
Обраний Головою ревізійної комісії Ради адвокатів Рівненської області.
З 2004 року приймає участь в роботі виборчих комісій різних рівнів.
Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику.
Микола Бляшин захищає інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській та Соборній у м. Рівне, приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС.

Член партії “Об’єднання Самопоміч”.

Кандидат у народні депутати України в одномандатному ВО №152 (м.Рівне) /самовисування/ на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Нагороди та відзнаки:

В 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді для реалізації проекту створення юридичної клініки “PRO BONO” (“Заради добра”) і надання безкоштовних консультацій мешканцям Острозького району Рівненської області. Лише за перший рік діяльності клініки було позитивно вирішено 87 справ переважно соціально незахищених громадян.
Нагороджений почесною грамотою голови Рівненської обласної ради та пам’ятним знаком. (2007 р.)
Нагороджений грамотою Ради адвокатів Рівненської області за сумлінну працю. (2012 р.)
Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів (IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers).
Нагороджений відзнакою “Видатний адвокат України”.

Контакти
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *