Чабанюк Олександр Васильович

Щасливе

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів рівненської облдержадміністрації-начальник управління охорони природних ресурсів, моніторингу, заповідної справи та екомережі.

Народився 10 серпня 1961 р. у селі Воробіївка Полонського району Хмельницької області.

Освіта вища, у 1983 закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «інженер лісового господарства», у 1991 р. – Українську школу міжнародного бізнесу при «Укрінбанку» за програмою зовнішньоекономічної діяльності, організації торгових та фінансових організацій.

Трудова діяльність: У 2000 р. був призначений на посаду начальника відділу контролю біоресурсів та заповідної справи державного управління охорони навколишнього природного середовища в рівненській області. Із 15 лютого 2007 року – начальник державної екологічної інспекції в рівненській області, головний державний інспектор з охорони навколишнього середовища області.

Державна екологічна інспекція в Рівненській області є спеціальним підрозділом Мінприроди України, що входить до сфери його управління.

У межах своїх повноважень забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони навколишнього середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів (земля, надра, поверхневі води, атмосферне повітря, тваринний та рослинний світ), поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), екологічної та, в межах своєї компетенції, радіаційної безпеки на території Рівненської області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *