Гладунов Олександр Варфоломійович

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
Інформація
Віце-президент Української асоціації маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ, експерт аналітичної групи “Стратегіко”.
 Освіта: Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету (спеціальність економіст-маркетолог). Український інститут інженерів водного господарства (спеціальність інженер-будівельник).

Політична та громадська діяльність:

Сертифікований бізнес-тренер, провів понад 100 корпоративних і відкритих тренінгів по маркетингу, управлінню продажами, стратегічному управлінню та організаційному розвитку.
Віце-президент Української Асоціації Маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ. Протягом 2003-2010 років був керівником 12 проектів розвитку ринкових реформ та інноваційної діяльності, профінансованих ОБСЄ, USAID, фондом Євразія, фондом Ч.С. Мотта, Посольством Канади в Україні.
З 2007 по 2013 роки працював на позиціях директора з маркетингу холдингових компаній в галузях АПК, виробництва будівельних матеріалів, готельного та ресторанного бізнесу. Брав участь в проектах приватного розміщення корпоративних цінних паперів на міжнародних фінансових ринках.

Творчі та професійні досягнення
Автор понад 25 праць з менеджменту та маркетингу, в тому числі – трьох навчальних посібників. Книги «Корпоративний менеджмент» та “Маркетинг” (видання 2013 року) рекомендовані Міносвіти як навчальний посібник для студентів економічних спеціальностей.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *