Гладунов Олександр Варфоломійович

Гринюк Перевезення
Щасливе
Інформація
Віце-президент Української асоціації маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ, експерт аналітичної групи “Стратегіко”.
 Освіта: Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету (спеціальність економіст-маркетолог). Український інститут інженерів водного господарства (спеціальність інженер-будівельник).

Політична та громадська діяльність:

Сертифікований бізнес-тренер, провів понад 100 корпоративних і відкритих тренінгів по маркетингу, управлінню продажами, стратегічному управлінню та організаційному розвитку.
Віце-президент Української Асоціації Маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ. Протягом 2003-2010 років був керівником 12 проектів розвитку ринкових реформ та інноваційної діяльності, профінансованих ОБСЄ, USAID, фондом Євразія, фондом Ч.С. Мотта, Посольством Канади в Україні.
З 2007 по 2013 роки працював на позиціях директора з маркетингу холдингових компаній в галузях АПК, виробництва будівельних матеріалів, готельного та ресторанного бізнесу. Брав участь в проектах приватного розміщення корпоративних цінних паперів на міжнародних фінансових ринках.

Творчі та професійні досягнення
Автор понад 25 праць з менеджменту та маркетингу, в тому числі – трьох навчальних посібників. Книги «Корпоративний менеджмент» та “Маркетинг” (видання 2013 року) рекомендовані Міносвіти як навчальний посібник для студентів економічних спеціальностей.

Відгуки
Один коментар
  1. Василь Щеглюк 28.09.2020 at 13:19 Відповіcти

    Саме такі люди творять Україну! Дякую Вам, пане Олександре, за спеціальну відзнаку для мого кіносценарію “Волинь-43,44” (дві серії) в конкурсі “Коронація Слова” 2020 р. Готую третій сценарій “Пробоєм!” – про УПА на Волині та Рівненщині. Маю достатньо фактажу, свідчень очевидців, а також спогади мого родича, полковника УПА Луки Павлишина (“Вовк”, “Ігор”) “На грані двох світів”, які видав у 2010 р. Пропоную Вам співпрацю у створенні та покращенні сценарію цього пригодницького серіалу, а також стати продюсером майбутнього кінофільму. Якщо погодитись і спільно знайдемо режисера, то подамо перші 3 сценарії на конкурс “Держкіно” 2021 р. для державного фінансування. Очікую відповіді на ел. пошту. Бажаю успіхів у бізнесі та творчості! (Член НСПУ В.Щеглюк)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *