Хахльов Олексій Олексійович

Щасливе
Інформація

Голова Рівненської обласної федерації футболу,Президент Народного клубу “Верес”, заступник голови Комітету стратегічного розвитку футболу Федерації футболу України.

Дата та місце народження: 11 березня 1977 року в місті Острог Рівненської області.

Освіта: вища.
В підлітковому віці Хахльов активно займався спортом (баскетболом) разом з нинішнім депутатом Рівненської облради, екс-свободівцем Степаном Молчаном.

По закінченні школи Олексій вступив до Української Державної Академії водного господарства (нині Національний університет водного господарства та природокористування) на економічний факультет за спеціальністю ”Адміністративний менеджмент”.

Трудова діяльність:

Ще до закінчення вишу пішов працювати у бізнес.
З 1997 року працював на посаді економіста у ЗАТ ВКФ “Шар”. Це компанія, яка тісно працювала з Нетішинською АЕС.
У 2002 році (у віці 24 років) стає головою правління ВАТ “Славутський рубероїдний завод”. Пізніше, завод був проданий російській компанії.

Сімейний стан:

Вперше Хахльов одружився відразу після закінчення навчання на своїй однокласниці Тетяні і в них народився син Олексій.
Пізніше, вже в період коли Олексій Хахльов керував “Славутським рубероїдним заводом” він знайомиться з дочкою тодішнього лідера блоку «Наша Україна» і кандидата в Президенти Віктора Ющенко – Віталіною.
Пізніше вони одружились і в них народилось двоє дітей: син – Віктор і дочка – Андріана. В пресі активно обговорювалась тема нібито розлучення Хальова з Віталіною, однак ця інформація не знайшла офіційного підтвердження.

Політична діяльність:

На виборах Олексій Хахльов був кандидатом в народні депутати по округу №153 (Гощанський, Корецький, Рівненський та Острозький райони). Його конкурентами були перший зам голови Рівненської ОДА, регіонал Анатолій Юхименко та висуванець об’єднаної опозиції Юрій Вознюк.
У 2013 році Олексій Хахльов був одним із лідерів рівненського Майдану. За його участі проходили всі переговори революціонеів і тодішньої влади. Як наслідок – спалене авто.
У лютому 2014 року обійняв посаду голови Рівненської обласної федерації футболу. А вже за півроку Хахльов стає президентом відродженого футбольного клубу “Верес”.
Серед найвідоміших активів підприємця Олексія Хальова значиться парк-готель «Швейцарія», який знаходиться поблизу Рівного. А серед наближених політиків народні депутати: свободівець Олег Осуховський та Андрій Павелко з пропрезидентської солідарності, а тадкож голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом