Іванов Володимир Кузьмич

Щасливе
Categories: ,

Начальник регіонального відділення ФДМУ по Рівненській області

Дата та місце народження: 2 лютого 1961 року, село Орлівка Березнівського району Рівненської області.

Сімейний стан: одружений, дружина – Іванова Раїса Федорівна. Має доньку Наталію та сина Юрія.

Освіта: вища, закінчив Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «промислове та цивільне будівництво» у 1983 році.

У 2012 році закінчив Національну Академію державного управління при Президентові України і здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Після здобуття освіти служив у лавах Збройних Сил СРСР.

Трудова діяльність:

Працював в установах та організаціях Березнівського району (1985–1992 рр.), директором МПП «Водолій» (1993–2006 рр.).

У квітні 2006 року обраний депутатом Березнівської районної ради, а з липня того ж року до квітня 2010 року очолював Березнівську РДА.

З липня 2010 року призначений на посаду начальника регіонального відділення Фонду держмайна України по Рівненській області.

Наукова діяльність: у 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Управління платоспроможністю промислових підприємств» та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. Є слухачем Національної академії державного управління при Президентові України.

Нагороди: у 2008 році Указом Президента нагороджений орденом Данила Галицького за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток української держави.

За заслуги перед Українською Православною Церквою нагороджений орденом Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира III ступеня.

У 2009 році, за вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Рівненській області та в Україні, нагороджений Почесною грамотою Федерації футболу України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *