Кудрін Володимир В’ячеславович

Інформація

Помічник-консультант народного депутата України Лозового Андрія , приватний підприємець, депутат від Радикальної партії Олега Ляшка, депутат міськ ради Рівного.

Народився 7 вересня 1983 р. у м.Рівне.

Освіта . Навчався у загальноосвітній середній школі №13 м.Рівне. Здобув дві повних вищих освіти у галузях знань: механічна інженерія (НУВГП) та управління та адміністрування (МЕГУ). Пройшов курси навчань: «Вища Політична Школа» та «Медійні технології на місцевому рівні». Здобуває третю вищу освіту у галузі знань – право (Національний університет «Острозька академія»).

Трудова та громадська діяльність:

– З 2003 року, будучи студентом, з метою долучення до перетворення України у національну, демократичну, правову державу, покликану забезпечити вільний розвиток особистості та захистити права людини і громадянина приймав участь у заходах та став членом політичної партії Народний Рух України.

– Після закінчення магістратури Національного університету водного господарства та природокористування у 2005 році, працював викладачем спеціальних дисциплін напряму «Інженерна механіка» у Технічному коледжі НУВГП. Окрім професійних навиків спеціальних дисциплін роз’яснював студентам про не обов’язковість сплати благодійних внесків і про те, що їх не відрахують з коледжу за несплату благодійних платежів.

– У період роботи у Технічному коледжі навчався управлінню та адмініструванню у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені С. Дем’янчука.

– У період з лютого 2007 р. по лютий 2009 р. працював завідувачем Інформаційно-аналітичним сектором Рівненської міської ради та її виконавчого комітету.
У період з 2007 р. по 2010 р. допомагаю українцям захистити свої права на повноцінні соціальні виплати під час судових проваджень у міських, апеляційних та Касаційному суді України.
– З лютого 2009 року по жовтень 2013р. працював інженером в КП РМР «Теплотранссервіс». Під час передачі комунального підприємства в оренду, був проти такого рішення та, разом з колективом підприємства та Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання «Укртеплоенерго», інформував депутатів міської ради про недоцільність передачі підприємства в оренду та про те, що таке рішення не на користь Рівного та рівнян.

– Протягом 2014 та 2015 років активно займаюсь громадською діяльністю. На даний час є приватним підприємцем.

 Очолює громадську організацію «Українська правозахисна група», яку заснував з однодумцями у березні 2015 року. 

 З 2016 року є помічником-консультантом народного депутата України Лозового Андрія Сергійовича. 

Сімейний стан: Не одружений. Судимостей не має.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *