Лащук Олександр Іванович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Директор ГО «Час-Дій»

Дата й місце народження: 29 вересня 1977 року, місто Рівне, громадянин України.

Сімейний стан: розлучений, виховує сина.

Освіта: вища. У 1998 році закінчив повний курс Волинської Духовної Семінарії по I розряду.

У 2004 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Психологія” та здобув кваліфікацію психолога, викладача психології.

У 2008 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Державне управління” та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

З липня по серпень 1994 року – столяр на малому спільному підприємстві фірми „Ясень”.

З вересня 1999 року по жовтень 2002 року – керівника гуртка Відділу у справах сім*ї та молоді Виконавчого комітету Рівненської міської ради Рівненської області.

З жовтня 2002 року по грудень 2005 року – оператор автозаправної станції ПП „Укр.-Петроль”.

З грудня 2005 року по січень 2006 року – консультант голови Рівненської облдержадміністрації.

З січня 2006 року по березень 2006 року – головний спеціаліст відділу у справах релігій Рівненської облдержадміністрації.

З березня 2006 року по серпень 2006 року – головний спеціаліст сектору з питань релігій Рівненської облдержадміністрації.

З квітня 2008 року по жовтень 2009 року – головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій головного управління з питань внутрішньої політики та інформації Рівненської облдержадміністрації. За його словами, був звільнений з ОДА через політичні мотиви.

У 2010 працював на посаді начальника цеху ремонтно-механічних майстерень ВАТ „Здолбунівський завод будівельних матеріалів”.

Нині – ніде не працює.

Політична діяльність: екс-депутат Рівненської міської ради. Працював на посаді консультанта голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія. Приблизно в той же період (2004 рік) пов’язав своє життя із Всеукраїнським об’єднанням «Свобода», яке тоді ще не було парламентською партією.

Зважаючи на те, що Лащук був одним із першопрохідців цієї політичної сили, великий вклад у її розбудову і становлення, у 2007 році Олександр Лащук очолив міську організацію партії, тим самим зробивши перший серйозний крок у політиці.

У 2010 році балотувався на вибори до місцевих рад, в тому числі й міського голови Рівного. Тоді за підсумками виборчих перегонів за крісло міського голови зайняв друге місце, набравши трохи більше десяти відсотків голосів виборців.

На початку березня 2013 року його, рішенням політради, виключили з партії. Таке рішення було прийняте через критику Лащуком, під час виборчої компанії 2012 року, кандидата в нардепи (нині народний депутат) від ОО “Батьківщина” Юрія Вознюка. У 2014 році очолив партію Народний рух Рівненщини.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *