Масовець Богдан Петрович

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
Інформація

Начальник Рівненського Гідрометцентру

Дата та місце народження: 23 вересня 1983 року, смт Рокитне.

Сімейний стан: одружений

Освіта:
Закінчив ЗОШ№3 у Рокитному, після чого у 2001 році вступив на навчання до Рівненського державного аграрного технікуму, після закінчення якого у 2004 році отримав диплом молодшого спеціаліста та кваліфікацію юриста.

В 2005 -2008 р. навчався в Київському університеті права Національної Академії Наук України після закінчення отримав диплом спеціаліста та кваліфікацію «Юрист»

А в 2010 – 2013 році навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, після закінчення отримав Диплом магістра державного управління.

У 2014 році закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

Трудова діяльність:

На професійній ниві Богдан Масовець з’явився після закінчення коледжу – на посаді юрисконсульта юридичного відділу ВАТ «Рівнегаз».

З 2006 по 2007 роки працював помічником – консультантом народного депутата України. А у 2008 році його призначили начальником відділу правового забезпечення Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області.

На посаді начальника Рівненського обласного центру з гідрометеорології Державної служби надзвичайних ситуацій Богдан Масовець працює з лютого 2011 року.

Також відомо, що у 2010 році він балотувався до Рівнеради по одному із мажоритарних округів, проте спроба стати міським обранцем не увінчалася успіхом.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *