Мошинський Віктор Степанович

Щасливе
Інформація

Ректор НУВГП, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Дата та місце народження: 29 вересня 1965 р. у м. Рівне.
Освіта: Докторантура при Національному університеті водного господарства та природокористування, Рівне, спеціальність „Сільськогосподарські меліорації” (2000-2002). Тема дисертації „Методи управління продуктивністю та екологічною стійкістю осушуваних земель”.Аспірантура при Українському науково-дослідному інституті гідротехніки і меліорації, Київ, спеціальність „Меліорація і зрошуване землеробство” (1990-1993). Тема кандидатської дисертації: „Методика еколого-меліоративного моніторингу осушуваних земель (на прикладі Рівненської області України)”.Український інститут інженерів водного господарства, Рівне, інженер-гідротехнік (1982-1989).
Трудова діяльність:

З 1990 року по 1993 рік навчався в аспірантурі Українського науково-дослідного інституту гідротехніки і меліорації, м. Київ за спеціальністю „Меліорація і зрошуване землеробство”. У 1993 році захистив кандидатську дисертацію на тему „Методика еколого-меліоративного моніторингу осушуваних земель (на прикладі Рівненської області України)”.

З 2000 року по 2002 рік – докторант Рівненського державного технічного університету , м. Рівне. Спеціальність „Сільськогосподарські меліорації”. Тема захищеної у 2002 році дисертації на здобуття вченого ступеня доктора сільськогосподарських наук – „Методи управління продуктивністю та екологічною стійкістю осушуваних земель”.
Трудову діяльність розпочав у 1987 році в Рівненській гідрогеолого-меліоративній експедиції на посаді гідрогеолога.

З 1990 року по 1995 рік працює головним гідрогеологом Рівненської гідрогеолого-меліоративної експедиції, м. Рівне.

З 1995 року по 2003 рік – доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Рівненського державного технічного університету , м. Рівне.

З 2003 року по 2005 рік – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне.

З 2005 року по 2013 рік – професор кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики, завідувач лабораторії управління земельними ресурсами, Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне.

В.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування (2014).

Зав. кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування (2013-2014).

Має в своєму доробку 117 наукових публікацій у галузі охорони довкілля, сільськогосподарських меліорацій, управління територіями, ґрунтознавства, землеробства, прогнозування та управління продуктивністю сільськогосподарських земель, математичного моделювання, оцінки екологічної стійкості природно-техногенних систем.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *