Наумець Василь Миколайович

Щасливе
Художник-монументаліст, живописець, член Національної спілки художників України, автор монументальних робіт у м. Рівному: «Ніч на Івана Купала» – РДГУ, «Пробудження» – готель «Турист», «Праця» та «Відпочинок» – МПК «Текстильник» у співпраці з Я. Марчуком, мозаїка «Волинські святі» на фасаді Свято-Покровського собору.
Дата та місце народження: 13 червня 1945 року, село Городок Рівненського району Рівненської області.

Освіта: вища. У 1970 р. закінчив Ужгородське державне художнє училище.

Трудова діяльність:

Працював інженером з технічної естетики Рівненського виробничого об’єднання «Азот».

З 1974 р. – художник Художньо-виробничого комбінату в Рівному, де певний час обіймав посаду го¬ловного художника. Делегат Першого установчого з’їзду художників України (1991).

Учасник обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних художніх виставок. Автор монументальних робіт: «Ніч на Івана Купала» – гуманітарний університет, «Пробудження» – готель «Турист», «Праця», «Відпочи¬нок» – палац «Текстильник» у співпраці з Я. Марчуком (усі – Рівне), мозаїка «Волинські святі» на фасаді Свято- Покровського собору у Рівному; живописних: «Крейдяна гора», «Сліпий дощ», «Веселка над містом», «Тво¬рець», «Колядник цвіте». Картини «На компресорній станції. Нічна зміна» видрукувані в книзі «Корни и кро¬на» (Львів, 1989).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *