Німчук Микола Петрович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Начальник управління Пенсійного фонду України в м. Рівне.

Дата та місце народження: 23 червня 1957 року, село Вовківчики Шепетівського району Хмельницької області.

Освіта: Закінчивши Шепетівський сільськогосподарський технікум (відділення бухгалтерського обліку), працював за фахом на Шепетівському цукровому комбінаті.

Після служби в армії (1976–1978 рр.) півроку перебував на комсомольській роботі.

У 1979–1983 рр. навчався в Рівненському державному педагогічному інституті, після закінчення якого викладав українську мову та літературу на Рівненщині.

Трудова діяльність:

З 1984 р. працював у партійних органах та органах державної виконавчої влади: інструктором, заступником завідувача оргвідділу Рівненського райкому Компартії України, завідувачем відділу райвиконкому, керівником секретаріату Рівненської райдержадміністрації.

Обіймав посади консультанта та завідувача відділу секретаріату Рівненської обласної ради.

Працював у Рівненській обласній державній адміністрації: завідувачем відділу кадрової роботи та з питань державної служби, помічником і керівником патронатної служби голови облдержадміністрації (1995–2005 рр.).

У 2005–2006 рр. був керівником секретаріату Рівненської обласної організації Народної партії, комерційним директором ТзОВ «Колос».

Із жовтня 2006 р. очолює управління Пенсійного фонду України в м. Рівне.

Заслужений працівник освіти України. Має сьомий ранг державного службовця. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, двома орденами Української православної церкви.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *