Постоловський Руслан Михайлович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Ректор Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Професор, кандидат історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Міжнародної слов’янської академії наук, член-кореспондент Академії педагогічних і соціальних наук, академік Української академії економічної кібернетики, відмінник освіти України, президент міжнародного центру «Геополітика», завідувач кафедри всесвітньої історії, ректор Рівненського державного гуманітарного університету.

Дата та місце народження: 3 жовтня 1951 року, село
Мізоч на Рівненщині.

Освіта: після середньої школи закінчив історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту.

Трудова діяльність:

З 1972 року працював учителем Білашівської восьмирічної школи, служив у лавах Радянської Армії.

Після повернення з армії у 1974 р. Постоловський P.M. працював асистентом кафедри історії Рівненського державного педагогічного інституту, а згодом вступив до аспірантури Київського державного педагогічного інституту.

У 1982 році захистив кандидатську дисертацію: «Розвиток інтернаціонального співробітництва між молодіжними організаціями СРСР і ЧССР в процесі соціалістичної інтеграції (1969-1977 pp.)» і працював викладачем кафедри політичних наук Рівненського державного педагогічного інституту.

У 1986 році отримав вчене звання доцента.

З 1995 року став співзасновником і директором Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету, а в грудні 1997 року був обраний членом-кореспондентом Міжнародної слов’янської академії наук, обіймає державну посаду заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації.

У травні 1999 року стає ректором новоутвореного Рівненського держаного гуманітарного університету, до складу якого увійшли державний педагогічний, інститут культури, а також Дубенський та Сарненський педагогічні коледжі, Рівненське музичне училище.

Результати адміністративної, науково-педагогічної діяльності І Постоловського Руслана Михайловича знайшли відображення у сьогоденному становищі університету. Це 641 особа ирофесорсько-викладацького складу, в т.ч. 4 академіки, 33 доктори наук та професори, 523 кандидати наук і доценти. Щорічно шхищають докторські і кандидатські дисертації 8-12 викладачів. Поряд з викладачами з великим педагогічним стажем працює молодь, з них чимало уже випускників нашого університету.

Професор бере активну участь у громадському житті країни, області, залучаючи до цієї роботи професорсько-викладацький склад, студентську молодь вузу.

Обирався депутатом до місцевих рад, долучався до спорудження пам’ятника вчительці на території університету в 2003 році.

За плідну різнобічну діяльність нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Почесними грамотами Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком Петра Могили, дипломом Лауреата міжнародної премії «Слов’яни» за активну творчу діяльність у зміцненні співдружності слов’янських народів.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *