Сергій Юрійович Семенець

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Екс-головний архітектор Рівного.

Дата та місце народження: 12 лютого 1961 року, місто Прилуки Чернігівської області.

Освіта: вища. Закінчив школу із золотою медаллю.

З 1978 по 1983 роки навчався на архітектурному факультеті Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту, який успішно закінчив з червоним дипломом.

Трудова діяльність:
З серпня 1983 року почав працювати на посаді архітектора в проектно-кошторисному бюро агрофірми “Зоря” (на той час колгосп “Зоря комунізму”) в с. Зоря Рівненського району, куди був направлений по розподіленню після інституту.

В 1995 році проектно-кошторисне бюро агрофірми «Зоря» було розформоване і ліквідоване як підрозділ.

З 1995 по 2000 рік працював головним архітектором проектів у виробничо-проектній фірмі “Райз-Дизайн”, яка була заснована спільно з компанією «Райз».

У 1990 році прийнятий до Національної спілки архітекторів України.

З 2000 року почав працювати самостійно в якості фізичної особи-підприємця як архітектор і продовжував активно проектувати для міста Рівне та області. Фірма Сергія Семенця займалася будівництвом, дизайном та проектними роботами.

Починаючи з 2006 року, одночасно з практичною діяльністю по створенню об’єктів архітектури, почав по сумісництву працювати в Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування на факультеті «Будівництва та архітектури» на посаді старшого викладача кафедри архітектури, де вів курси практичних занять з архітектурного проектування в якості керівника курсових та дипломних проектів.

З вересня 2013 року по запрошенню керівництва кафедри прийняв рішення перейти в НУВГП на постійну роботу, де крім практичних занять почав читати лекції з фахових дисциплін.

Сергій Семенець входив до архітектурно-містобудівної ради при департаменті з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації.

У період самостійної роботи як архітектор неодноразово нагороджувався почесними грамотами Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Рівненської міської ради та виконавчого комітету, Управління містобудування та архітектури Рівненської ОДА.

Сергій Семенець – головний архітектор міста – помер в суботу 16 квітня (2016) в центральній міській лікарні Рівного після того як його побили невідомі.Нагадаємо, в середині березня його знайшли непритомним та з важкими травмами неподалік від дому в селищі Зоря.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *