Сивий Микола Юрійович

Щасливе
Categories: ,

Заслужений лікар України, лауреат Державної премії України, головний лікар санаторію “Червона калина”.

Дата та місце народження: 25 лютого 1935 року, село Забілка, Грицівського району, Хмельницької області.

Освіта: вища. У 1960 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут і отримав диплом лікаря, розпочав лікарську кар’єру хірургом.

Трудова діяльність:

Праювати почав у Великомежирицькій дільничній лікарні Корецького району, Рівненської області. Через рік його призначили на посаду головного лікаря цієї ж лікарні.

Упродовж 1968-1971 рр. – головний лікар Корецького району.

З 1971 р. – головний лікар Рівненської обласної лікарні.

Упродовж 1977-1980 рр. Микола Юрійович очолював Рівненський облздороввідділ.

У 1980-1993 рр. – головний лікар лікувальних установ Агрофірми «Зоря».

Відчуваючи потребу в творчій самореалізації, Микола Юрійович Сивий, як людина завзята, ділова та наполеглива, захопився ідеєю створення бази сучасного санаторно-курортного оздоровлення людей. Ця ідея знайшла своє втілення в унікальному задумі, який М.Ю. Сивий вважає сенсом свого життя, — будівництво санаторію «Червона калина».

У 1983 році розпочате проектування багатопрофільного санаторію на 250 місць, а в 1985 – його будівництво.

І саме за ідею створення санаторію — перлини поліського краю — Микола Юрійович у 1994 році отримав Державну премію з архітектури серед об’єктів цивільного та громадського будівництва України.

1993 року санаторій приймає перших пацієнтів і за невеликий проміжок часу «Червона калина» стає відомою та однією із найкращих не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Нагороди: ордени святого рівноапостольного князя Володимира (2008 р.) та святого Миколая Чудотворця (2010 р.) Української Православної Церкви; орденом «Богдана Хмельницького», орденом Христа Спасителя (2013 р.), Козацьким хрестом I та II ступеня, дипломом Всеукраїнської академії культурної спадщини Українського козацтва Рівненського округу (2012 р.); золотою медаллю Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я «За охорону здоров’я», грамотою Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини» (2012 р.).

Микола Сивий – лауреат Загальноукраїнського рейтингу професійних досягнень згідно рішенням Науково-експертної ради іміджевої програми «Лідер ХХІ століття» (2004 р.), а санаторій увійшов до списку «100 найкращих підприємств України» у номінації «Охорона здоров’я». Санаторій «Червона калина» отримав Срібну Стеллу (2007 р.) та Золоту Стеллу (2009 р.), Міжнародні Сертифікати якості (номінації «Якість ІІІ тисячоліття») Міжнародного Академічного Рейтингу Популярності «Золота Фортуна», у якому брали участь представники 29-ти країн світу, а головному лікарю Миколі Сивому нагороди вручив голова Президії рейтингу — президент Національної академії наук України — Борис Патон.

Санаторій «Червона калина» та головний лікар Микола Юрійович є учасниками: загальноукраїнських проектів – «Навчальні заклади медичної освіти України» (2007 р.), «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» в рамках всеукраїнського конкурсу «Лідер природоохоронної діяльності» (2012 р.); всеукраїнського іміджевого збірника «Нова ділова Україна» (2012 р.), довідково-біографічного видання «Флагмани сучасної медицини» (2012 р.) та багато інших.

Один коментар
  1. Микола Юрійович! Пише Вам лучанка Наталя Д. ,56 років. З 05 по 11 березня 2018 р. відпочивала у Вашому санаторії. Останні півроку моє життя проходило на максимальних обертах(робота гол. бух. в будівельній фірмі,підприємницька діяльність,сім’я і т.п.) Постійне фізичне і психологічне перенапруження давало про себе знати. Приїхала новою людиною. За 6 днів у мене було 9 водних процедур,в т.ч. 5 в басейні з йодо-бромною водою,4 масажа,2 візита до косметолога і 6 фільмів в кіно-концертному залі. Побувала ніби в іншому вимірі. Вже цілу добу дома,а душа моя ще у вас. Дякую щиро. Буду щаслива продовжити спілкування.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *