Таргоній Андрій

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
Інформація

Екс-прокурор Рівненської районної прокуратури.

Особливу “славу” дістав після того, як 27 лютого 2014 року до нього прийшов активіст Сашко Білий зі зброєю, словесно принизив його та вдарив.

Керівник Правого сектору у західному регіоні Олександр Музичко зайшов у кабінет процесуального прокурора Андрія Таргонія у справі вбивтсва жінки у селі Ставки та вимагав пояснень чому прокуратура не дає відповідних документів, аби підозрюваного могли затримати. Далі прокурор отримав у свій бік стусана.

З липня 2014 року його спіймали на хабарі. Прокурор Таргоній вимагав гроші у чоловіка, який вчинив розбій: викрав авто та побив власника у травні 2014 року. Одного із групи засудили, справи щодо семи інших учасників повернули на довивчення. Андрій Таргоній нібито назвав суму у 50 тис. грн. за те, щоб до підозрюваного більше не було претензій. 15 тисяч він взяв собі, а 35 тисяч гривень передав адвокату, який мав «владнати» із потерпілим.

7 липня Рівненський міський суд розглядав клопотання слідчого прокурора Рівненської обласної прокуратури, який вимагав відсторонити затриманого на хабарі Андрія Таргонія від посади прокурора на два місяці та просив арештувати вилучене під час обшуку майна Таргонія.

Суддя Рівненського міського суду Мар’ян Головчак виніс рішення про арешт прокурора Рівненського району Андрія Таргонія на 60 діб — до 1 вересня. Проте пан Таргоній вийшов на волю, за нього внесли заставу — 97,44 тис. гривень.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *