Тимошенко Ігор Олександрович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Заступник голови ОДА.

Народився 22 березня 1965 року.

Освіта повна вища, у 1987 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку з присвоєнням кваліфікації радіоінженера, 1 2006 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

Трудова діяльність:

Тимошенко І. О. має значний досвід роботи на керівних посадах в органах виконавчої влади.

У 2000 році працював завідувачем відділу політичного аналізу та прогнозування управління з питань внутрішньої політики Рівненської обласної державної адміністрації, у 2000-2001 роках – завідувачем відділу політичного аналізу та прогнозування, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями управління з питань внутрішньої політики Рівненської облдержадміністрації, у 2001 – 2003 роках – начальником відділу аналізу суспільно-політичних процесів управління інформаційного та аналітичного забезпечення Рівненської облдержадміністрації.

У 2004 – 2005 роках – голова Дубровицької райдержадміністрації Рівненської області. У 2007 – 2013 роках – начальник головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації.

З 2013 очолював департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Удостоєний державної нагороди України – ордена Данила Галицького.

 

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *