Варфалюк Володимир Олександрович

Щасливе
Categories: ,
Інформація
Директор агрокорпорації “Крупець”.
Дата та місце народження: 1 грудня 1955 рік, місто Радивилів.

Освіта:у 1979 р. вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на кафедру механізації сільського господарства здобувати фах інженера-механіка.

Трудова діяльність:

Свою трудову діяльність розпочав у 1975 р. із посади старшого технолога Радивилівського районного об’єднання «Сільгосптехніка». .

З 1983 по 1987 рік працював головним інженером колгоспу «Комунар», у 1987–1993 рр. був головою колгоспу «1 Травня».

У 1990 р. стажувався в Федеративній Республіці Німеччина, де переймав нові методи господарювання і навчався в школі фермерів.

Після повернення в 1993 був призначений на посаду директора птахорадгоспу «Крупецький». У 1999 р. став керівником СВК «Крупець». Сьогодні він директор агрокорпорації «Крупець».

Нагороди:
За самовіддану працю В. О. Варфалюк відзначений орденами «За заслуги» ІІІ ст. (2007) та «Знак Пошани» (2003). За вагомі досягнення в розбудові сільського господарства нагороджений багатьма відзнаками: в 2003 р. — диплом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості «Золота фортуна», свідоцтвом і золотим знаком Українського союзу підприємців і промисловців.

У 2004 р. він став лауреатом ІV Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий роботодавець року». За заслуги у відродженні духовності України та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагороджений орденами «Христа Спасителя» і «Святого Юрія Переможця», за заслуги перед Українською Православною Церквою — орденами Рівноапостольного князя Володимира, «Різдво Христове» (2000). Крім того, нагороджений медаллю «Лідер національного бізнесу» (2007), є переможцем проекту «Гордість Рівненщини — 2010» у номінації «Бізнес».

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *