Васильчук Сергій Миколайович

Щасливе
Categories: ,
Інформація
Заступник міського голови Рівного.
Дата та місце народження: 16 листопада 1968 року, місто Сарни Рівненської області.

Освіта: У 1986 році з срібною медаллю закінчив Сарненську загальноосвітню школу №5. У 1986 році вступив до Київського технологічного інституту харчової промисловості на інженерно-економічний факультет, який закінчив із відзнакою у 1993 році з присвоєнням кваліфікації інженера-економіста.

У 2006 році також закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Державна служба», здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень магістра державної служби.

Сімейний стан: одружений

Трудова діяльність:

З 1987 по 1989 роки проходив службу в лавах Радянської армії.

Трудову діяльність розпочав у 1989 році теслярем Сарненського заводу мостових технологічних конструкцій ВО «Містобудіндустрія», токарем малого науково – виробничого підприємства «Промсервіс»;

З 1993 року – державний податковий інспектор відділу податків з населення Державної податкової інспекції Сарненського району Рівненської області.

У 1995-1996 роках працював у ВАТ «Рівнеазот» на посадах головного спеціаліста бухгалтерії, виконуючого обов‘язки головного бухгалтера;

З 1997 по 2003 роки – головний бухгалтер ВАТ «Рівнеазот».

З липня 2003 року призначений на посаду заступника міського голови з питань економіки, торгівлі, побутового обслуговування, зовнішньоекономічної інвестиційної діяльності та підприємництва, управління комунальною власністю у виконавчому комітеті Рівненської міської ради.

Політична та громадська діяльність:

У 2002 році по виборчому округу №3 був обраний депутатом Рівненської міської ради IV скликання, очолював постійну комісію з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. У 2006 році вдруге обраний депутатом Рівненської міської ради V скликання. На виборах 2010 року здобув перемогу по одномандатному мажоритарному виборчому округу №2 та став депутатом Рівненської міської ради VІ скликання.

Нагороди, відзнаки:

Нагороджений державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу», Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *