Верхова Інна Семенівна

Щасливе

Дата та місце народження: 15 липня 1960 року.

Освіта: вища.

Трудова діяльність: директор Рівненської ЗОШ №19

Нагороди та відзнаки:

Нагороджена відзнакою «Золотий дзвін» у номінації «Педагог-керівник» (2007 рік). Учасник Міжнародних семінарів у містах Москві та Мінську, Всеукраїнських семінарів у містах Вінниці, Тернополі, Житомирі. Брала участь у низці семінарів у межах роботи Асоціації керівників шкіл України (м. Київ). Співавтор цільової програми «Освіта для сталого розвитку», автор Програми експериментальної роботи «Технології формування культури екологічної поведінки учнів».Лауреат ярмарку педагогічної творчості у номінації «Управління навчальним закладом».

Під її керівництвом у 2009 році загальноосвітню школу № 19 міста Рівного було реорганізовано у навчально-виховний комплекс школу-ліцей № 19 міста Рівного. Щороку педагогічний і батьківський колектив нагороджується подякою міського голови за зміцнення матеріальної бази закладу. За її сприянням було створено громадську організацію «ЕКОДІМ» у 2010 році.

Налагоджено партнерські зв’язки з Міжнародною організацією «НАКТ» (Канада) для реалізації міжнародного освітнього проекту «Next Step». Брала участь у відеоконференції зі сталого розвитку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *