Вівсянник Віктор Михайлович

Щасливе
Categories: ,

Заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому, депутат Рівнеради 6 скликання.

Дата та місце народження: 10 серпня 1964 року, село Лисин Демидівського району Рівненської області.

Освіта вища, у 1986 році закінчив архітектурний факультет Львівського сільськогосподарського інституту.

Трудову діяльність розпочав із 1978 року в колгоспі «Першотравневий» Демидівського району спочатку різноробочим, а згодом, після закінчення інституту – завідувачем комунального господарства.

З квітня 1987 року працював інженером-будівельником у колгоспі «Україна» в смт Демидівка.

З 1988 року – в Головному управлінні архітектури і містобудування міста Рівне на посаді керівника проектної групи архітектурно-планувального бюро.

З 1992 до 1995 року – комерційний директор підприємства «Екосервіс» (м. Рівне).

З грудня 1995 року – начальник відділу містобудування та архітектури Демидівської райдержадміністрації (головний архітектор району).

На посаду старшого викладача кафедри міського будівництва і господарства Української державної академії водного господарства прийнятий у 1998 році, а вже в 2001 р. призначений виконуючим обов’язки завідуючого кафедрою міського будівництва і господарства Рівненського державного технічного університету.

З листопада 2003 року працював науковим співробітником науково-дослідної лабораторії експлуатаційної надійності будівель та споруд науково-дослідного сектору Національного університету водного господарства та природокористування. На посаді заступника начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради працює з червня 2008 року.

Депутат Рівненської міської ради VI скликання, член постійної депутатської комісії з питань міського господарства та екології.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *