Яніцький Василь Петрович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Народний депутат України.

Народився 14 січня 1973 року в Зарічному, Рівненська область.

Освіта: Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. У 1995 році – юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка. У 2003 році – економічний факультет за спеціальністю «Облік і аудит». У 1998 році склав кваліфікаційний іспит і отримав право займатися адвокатською діяльністю. У 2007 році захистив Кандидатську дисертацію на тему «Порядок набуття права власності на земельну ділянку на Україні».

Трудова діяльність:

У 1995 році працюваву ТОВ Юридична фірма « Юр-Агро-Веста».

У 1996 році – директор ТОВ Юридичне бюро «Промакс».

У 1999 році працював у  юридичній фірмі «Євротек». За рік Яніцький очолив правління «Євротек-Холдинг», а у 2001 році його перейменував в ЗАТ Юридична фірма «Євротек».

У 2001 році став директором фірми «Євротек».

Згодом почав займатися активною громадською діяльністю. Зокрема, будучи депутатом Солом’янської районної ради Києва, обіймав посаду віце-президента МГО «Рівненське земляцтво».

У 2010 році заснував Благодійний Фонд Василя Яніцького «Наш край» для підтримки творчої молоді, пропаганди здорового способу життя, допомоги землякам у вирішенні поточних проблем.

Громадський діяч, юрист, а з 2014-го – року народний депутат України VIII скликання.

Нагороди:

Відзначений подяками Київського міського голови, подякою Солом’янської районної Ради Києва, почесною грамотою Рівненської обласної ради.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *