Ярощук Микола Якович

Щасливе
Categories: ,

Президент Рівненської торгово-промислової палати, заслужений працівник сфери послуг України, член Аграрної партії України.

Дата та місце народження: 16 квітня 1949 року, село Симонів Гощанського району Рівненської області.
Освіта: після закінчення місцевої школи вступив до Рівненського автодорожнього технікуму.
Згодом вступив до Українського інституту інженерів водного госпо-дарства. Навчався за спеціальністю “механізація гідромеліоративних робіт”, у 1984 році отримав кваліфікацію “інженер-механік”.

Сімейний стан:
Одружений. Має доньку.

Трудова діяльність:

Трудовий шлях розпочав у 1971 році на посаді старшого механіка Рівненського міського ДЕУ.
Протягом 1982-1989 рр. очолював Рівненське міське ДЕУ.
У 1989 був призначений начальником виробничого об’єднання житлово-комунального господарства міста Рівне.
У 1990 р. призначений заступником голови виконкому міської Ради народних депутатів.
З 1992 – начальник відділу зовнішніх економічних зв’язків у Рівненській області, заступник начальника управління зовнішніх економічних зв’язків Рівненської облдержадміністрації.
З метою сприяння розвитку регіональної економіки, зов-нішньоекономічних зв’язків українських підприємців, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності 20 березня 1996 р була утворена Рівненська торгово-промислова палата – недержавна самоврядна організація, що об’єднує понад 145 суб’єктів господарювання різних форм власності.
У 1996 рішенням загальних зборів Микола Ярощук був обраний президентом Рівненської торгово-промислової палати.

Політична діяльність:

Микола Ярощук – депутат Рівненської міської Ради трьох скликань. За високі досягнення у виконанні планових завдань та активну участь у громадському житті нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради УРСР (1987).

Нагороди: за значний внесок у захист інтересів вітчизняного товаровиробника удостоєний Почесної грамоти Українського союзу промисловців та підприємців (2001), Почесної грамоти торгово-промислової палати України (2002), Почесної відзнаки торгово-промислової палати України ”Золотий знак Меркурій” (2002), Почесної грамоти Рівненської обласної державної адміністрації за високу професійну майстерність, вагомі здобутки та багаторічну плідну працю (2004), Почесної грамоти Рівненської обласної Ради за високі показники в роботі та особистий внесок у розвиток регіональної економіки (2006).

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *