Яцков Микола Васильович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Директор технічного коледжу НУВГП. Професор кафедри хімії та фізики. Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Заслужений винахідник України, член-кореспондент Української екологічної Академії наук.

 Народився 11 березня 1953 року в м. Рівне.

В 1975 році закінчив з відзнакою хімічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка за спеціальністю “Хімія”. З 1980р. до 1983р. навчався в аспірантурі на кафедрі фізики Українського інституту інженерів водного господарства, м. Рівне.

 Трудова діяльність:
Працює в навчальному закладі з 1980 року послідовно на посадах молодшого наукового співробітника, аспіранта, старшого наукового співробітника, завідувача, наукового керівника проблемної науково-дослідної лабораторії електромагнітних методів очищення;
Одночасно з січня 1994 року – завідувач кафедри хімії, з липня 2000 року – директор-організатор, а з січня
2001 року – директор Технічного коледжу НУВГП.

Є відомим фахівцем у галузі магнітно-електричного розділення дисперсних систем, фізико-хімічних методів очищення речовин. Розробив ряд нових технологічних способів та пристроїв для реалізації фізико-хімічних методів очищення речовин.

Керував розробкою пріоритетних бюджетних та госпдоговірних науково-дослідницьких тем, запроваджених в Україні і за кордоном.

Автор 375 опублікованих наукових та науково-методичних праць, 95 винаходів, запатентованих в Україні і за кордоном (США, Японія, Франція, Німеччина, Росія, Італія, Індія, Швеція).

Нагороди: нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2003 р.); нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти України (2005 р.); «А.С. Макаренко» (2007 р.); «В. Сухомлинський» (2008 р.).

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *