Єремеєв Ігор Миронович

Щасливе
Categories: ,

Український бізнесмен і політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликання (позапартійний, голова депутатської групи «Воля народу»). Співвласник паливно-промислової групи «Континіум». Голова Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Банк інвестицій та заощаджень».

Біографія: 

Народився 3 квітня 1968 року в селі Острожець Млинівського району Рівненської області.

У 1985 році закінчив Острожецьку середню школу.

З 1985 року навчався в Українському інституті інженерів водного господарства, нині – Національний університет водного господарства (м. Рівне), який закінчив у 1992 році за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво” з присвоєнням кваліфікації спеціаліста «інженер-будівельник».

У 1986 -1988 роках служив у Збройних Силах СРСР.

Після звільнення в запас 1989 р. працював лаборантом Українського інституту інженерів водного господарства, м. Рівне.

1992 році, об’єднавши групу товаришів по навчанню у вузі, створив у рідному селі приватне підприємство «Континіум», став його директором.

Через три роки, коли обсяги продукції, яку виготовляли молоді та завзяті підприємці, значно зросли, приватне підприємство було реорганізоване в товариство з обмеженою відповідальністю «Континіум» з місцем державної реєстрації в обласному центрі Волині – місті Луцьку. Очолив його, як генеральний директор, знову ж таки Ігор Єремеєв.

Сьогодні група компаній «Континіум», підприємства та представництва якого розташовані майже у всіх областях України, має загальноукраїнський бренд.

На виборах З1 березня 2002 року обраний народним депутатом України по Маневицькому виборчому округу №23, Волинська область (36,44% голосів). На момент виборів був членом Аграрної партії України.

Був членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Уповноваженим представником і керівником депутатської фракції Аграрної партії України.

Всього за період роботи у Верховній Раді України (четверте скликання) Єремеєвим І.М. особисто та спільно з іншими народними депутатами України було підготовлено 35 законопроектів. Нардеп протягом скликання подав 27 депутатських запитів та запропонував 5 поправок до законопроектів.

На виборах 28 жовтня 2012 року вдруге обраний народним депутатом України по тому ж маневицькому виборчому окруу №23. Самовисуванець Ігор Єремеєв здобув підтримку 48,50% виборців і випередив на 18% голосів найближчого переслідувача – висуванця від ВО «Батьківщина» Анатолія Грицюка.

У Верховній Раді був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, позафракційний, член депутатської групи «Суверенна європейська Україна».

На виборах 26 жовтня 2014 року методом самовисування перемагає в тому ж маневицькому одномандатному виборчому окрузі №23.

За даними сайту Верховної Ради, Ігор Єремеєв проживає у селі Липини Луцького району Волинської області.

Продовжує активно займатися бізнесом, політичною та громадською діяльністю.

Колишній член Народної партії, член Політради Народної Партії, нині – безпартійний.

Одружений, виховує сина та доньку.

Захоплення – кінний спорт, фотографія.

Бізнес:

Співвласник паливно-промислової групи «Континіум» до якої входять:

Торговий дім Континіум-Галичина
«Західна нафтова група»
«Завод «Галичина»
«Континент Нафто Трейд» (ТМ WOG)
«Вест Ойл Груп»
ПрАТ «Золотий екватор»

За даними газети Дзеркало тижня, станом на січень 2011 року входив у число 25 найбільших боржників, маючи заборгованість по кредитах у 176 мільйонів доларів.

За даними korrespondent.net Ігор Єремеєв володіє однією з найбільш розгалужених національних мереж автозаправок – WOG. Разом зі своїм давнім компаньйоном Степаном Івахівим він контролює понад 380 АЗС, Херсонський НПЗ і найбільшу в країні групу компаній з переробки молока. Він будує торгово-розважальні центри. У щорічному рейтингу Корреспондента “Золота сотня” Єремєєв зайняв 37-му сходинку зі статком $ 312 млн.

У рейтингу того ж видання «Кореспондент» за 2013 рік Ігор Єремеєв опинився на 63 місці. У рейтингу найбагатших журналу «Forbes Україна» в липні 2013 року Ігор Єремеєв опинився на 17-му місці зі статком у 170 мільйонів доларів.

Компанії Ігоря Єремеєва набрали мільйонних кредитів у банку

У травні 2014 Ігор Єремеєв разом із Степаном Івахівим відкрили один із найбільших торгово-розважальних центрів у Луцьку – ТРЦ «ПортCity». Загальна вартість будівництва склала понад 100 мільйонів гривень.

26 липня 2015 року Ігор Єремеєв отримав черепно-мозкову травму впавши із коня під час катання у полях поблизу Луцька. Згодом для лікування його транспортували в одну із клінік Швейцарії. Після трохи більше двох тижнів перебування у комі 12 серпня 2015 року Ігор Єремеєв помер. Попрощалися і поховали нардепа 15 серпня.

Родина:

Дружина – Єремеєва Тетяна Вікторівна – лікар-офтальмолог Волинської обласної клінічної лікарні, засновник ТОВ «ЦХО» (власник «Центру хірургії ока професора Загурського»).

Син – Єремеєв Роман Ігорович.

Донька – Єремеєва Софія Ігорівна.

Мати – Єремеєва Т.В.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *