12 банних годин на кордоні з Польщею

Щасливе
09.08.2017  15:15

Рівнянин Роман Сидорчук неодноразово висловлював свої враження від українсько-польської митниці та невігласів українців, які псують імідж України. Можливо це занадто голосно сказано про імідж, проте чомусь саме по цих нерозумних(!) складають враження про країну у якій ми живемо, про наш менталітет і світобачення. І ось у черговий раз перетинаючи кордон з Польщею,  Роман Сидорчук знову не стримав емоції і виплеснув це на своїй сторінці у Фейсбук.

“Хлопець який на фото з митником, гордо мені розповідав що Порошенко – лошара, який заблокував ВК, а він – красавчик, з допомогою програмки зміни VPN заходить туди то з Бразілії, то з Голандії. “А в Польщі взагалі не треба буде змінювати, яж там музику собі накачав безплатно, а хулє. І в Польщу я вже давно їжджу, манав я тут…” І цей (знаток) волочить з собою 3 кіло шинки, мясо печене, сало… Бреше митнику, що ” мієнса нієма” і те що у нас спалах африканської чуми, то не правда, і плакатів заборонних він не бачив. Митник сміється, заставляє його колупатись і діставати з сумки все, а потім і весь автобус по черзі. І так всі попередні.
Яке позоріще, як соромно дивитись в очі тому митнику потім. Мені. Бо він же думає що всі українці такі”, – зауважує рівнянин.

12 – це не фільм Нікіти Міхалкова. 12 – це не ВВП Китаю12 – це 12 ….банних годин на кодоні з Польщею #Ягодин.Каюсь …

Опубліковано Романом Сидорчуком 8 серпня 2017 р.

, , , , , , , переглядів: 1 545


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *