14 окремому стрілецькому батальйону з Рівненщини виповнюється 2 роки

Щасливе
01.03.2024  13:03

Сьогодні виповнюється 2 роки з моменту формування 14-го окремого стрілецького батальйону “Полісся” (14 ОСБ, в/ч А7098) – важливого військового підрозділу Збройних Сил України, що діє у складі оперативного командування “Захід”.

Історія батальйону: У березні 2022 року батальйон був мобілізований, а його бійці склали присягу на вірність народу України та розпочали бойове злагодження. Протягом 2022 та 2023 років він брав участь у захисті Сумської області та важливих боях в Бахмуті та Бахмутському напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський Верес приймає дітей Бахмутського ЦПТО на Авангарді

Структура батальйону: 14-й окремий стрілецький батальйон має наступну структуру: управління (штаб), 3 стрілецькі роти, рота вогневої підтримки, розвідувальний взвод, польовий вузол зв’язку, інженерно-саперний взвод, взвод матеріального забезпечення, контрольно-технічний пункт, медичний пункт та клуб. Загальна чисельність – становить 492 особи.

Втрати: Скороход Тарас “Скорий” та Літвінчук Василь Васильович “Атом”, які загинули 20 грудня 2022 року під час виконання своїх військових обов’язків у районі м. Бахмут.

Вітаємо 14-й окремий стрілецький батальйон “Полісся” з ювілеєм та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної сили та перемог у важливій справі захисту України!

переглядів: 80


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *