15 січня (у понеділок), стартуватиме реєстрація, для участі в сертифікації педагогічних працівників у Рівненській області.
Відтак, зареєструватись можна буде на сайті Українського центру оцінювання якості освіти і проходитиме у два етапи:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/419425430_705268008411557_2805592322453607438_n-300x169.jpg)
За словами першого заступника Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Подоліна: “Взяти участь, мають можливість вчителі початкових класів, математики, української мови та літератури, які викладають у 5-6 класах, а також історії та громадянських дисциплін базової середньої школи.”
Також, головною умовою є і стаж роботи. На момент подачі заявки, він має бути не менше ніж 2 роки, за основним місцем на посаді вчителя відповідного фаху.