18 виробників Рівненщини доєдналися до програми «Національний кешбек»

Щасливе
На Рівненщині 18 виробників вже доєдналися до програми «Національний кешбек». Зокрема, це виробники харчів, напоїв, сірників, лакофарбової та гумової продукції.
«Бізнес Рівненщини охоче відгукнувся на ініціативу. Наразі свої товари вже зареєстрували в програмі виробники різних сфер. Загалом 18 компаній області. Нагадаю, програму «Національний кешбек» розробило Міністерство економіки. Це частина президентської кампанії з підтримки вітчизняних виробників «Зроблено в Україні», – розповів начальник ОВА Олександр Коваль.
Для покупців – це 10% кешбеку від держави за купівлю вітчизняних товарів у найбільших торговельних мережах України. Для виробників – зростання частки продажів.
Перелік виробників станом на 18 вересня, що приєдналися до програми «Національний кешбек»:
✅ТзОВ «Рівненська продуктова компанія»
✅ТзОВ «Рівне-борошно»
✅ТзОВ «Хлібодар»
✅ПП «Віліс»
✅ТзОВ «Волинський бровар»
✅ПАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів»
✅ТзОВ «Фіто Україна»
✅ТзОВ «ВПК-Україна»
✅ПП «Аметист плюс»
✅ТзОВ «Українська сірникова фабрика»
✅ТОВ “Радивилівмолоко’
✅ТОВ “Колор СІМ”
✅ТОВ “Нова-Пак”
✅ТзОВ “Кузнецовський хлібозавод”
✅ТОВ ВПК “Щедра нива”
✅Роял Лайф Кава
✅ТОВ фірма “Рекорд”
✅ТОВ “АГРОПЕРЕРОБКА”
, , , , Переглядів: 295

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *