Студентка Острозької академії стала на захист України

Щасливе
23.07.2022  09:00

Студентка Острозької академії стала на захист України

20-річна Єлена Крохмалюк – родом із Здолбунова. Цьогоріч дівчина закінчила 3 курс Національного університету «Острозька академія». Хотіла бути юристом, але вирішила одягнути піксель та стати на захист своєї країни.

Отримала позивний «Провокація».
Війну зустріла вдома, бо якраз перехворіла на COVID-19. Вранці мама, прочитавши новини, розбудила доньку зі словами: «Почалося». І вже вдень Єлена пішла до військкомату у своєму рідному місті, аби записатися до ТРО. Але їй сказали: «Чекайте» та записали в резерв. Всидіти на місці дівчина не могла, тож знайшла номер телефону Добровольчого батальйону «Сонечко» і зателефонувала їм. Згодом поїхала на співбесіду, там і залишається до сьогодні.
«Оскільки маю досвід у тактичній медицині, мене прийняли до лав добровольчого батальйону. Батьки, звісно, поставилися до цього дуже негативно. Я ж їх навіть не попередила, а просто поїхала на співбесіду до батальйону і одразу там залишилася. Мамі з татом зателефонувала і поставила перед фактом про свій вибір. Я розумію, що ніякі батьки не хочуть проводжати дитину на війну. Для них, це, мабуть, те ж саме, що відправити на смерть», – розповіла захисниця.
 Тепер щодня Єлена навчається: вивчає теорію, тактику та займається фізичною підготовкою. Командування виділяє час і на самоосвіту.
Своєрідною розрадою дівчини є написання віршів. Каже, що тримається завдяки людям, які її оточують. Саме віра українців та підтримка волонтерів, друзів і знайомих наповнює серце почуттям любові. Після перемоги мріє про, здавалося б, звичайне – зустрітися та випити філіжанку кави зі своїми близькими людьми, багато з яких теж боронять країну.
, , переглядів: 472
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *