200 дронів від рівнян: коли їх можна буде отримати

Щасливе
10.04.2024  09:52

Днями відбувся аукціон на придбання дронів DJI Mavic 3 Pro з додатковою батареєю. Місто за кошти платників податків придбає 200 дронів, які допоможуть захисникам нищити ворога.

“Наша першочергова мета – надання допомоги нашим військовим, які боронять українську землю від ворога. Ми зосереджуємо всі зусилля на те, щоб наші захисники мали все необхідне для успішної боротьби з російськими окупантами обладнання. Ці дрони, дозволять нашим воїнам відстежувати пересування ворога, а отже допоможуть зберегти життя наших бійців. Для нас кожне життя наших хлопців, наших захисників надзвичайно цінне, тому ми і надалі будемо купувати засоби для розвідки, зокрема дрони, засоби зв’язку та інше дороговартісне обладнання і передаватимемо його нашим військовим,” – розповів секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор ШАКИРЗЯН. – Ми плануємо не зменшувати темп, адже підтримка ЗСУ була і залишається нашим головним пріоритетом!

Отримати дрони Рівне планує вже до кінця місяця, аби максимально оперативно передати їх військовим підрозділам Збройних сил України.

Голова Рівненської ОДА доручив прибрати бетонні блоки поблизу адміністрації

Оголошена сума тендера – 17,6 млн. гривень.

Сума тендера за результатами аукціону – 16,06 млн. гривень.

Потенційна економія коштів – 1,5 млн.

 

, , , , переглядів: 62


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *