250 аптек Рівненщини вже беруть участь у програмі «Доступні ліки»

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.04.2017  12:10

250 аптек Рівненщини вже беруть участь у програмі «Доступні ліки»

На Рівненщині 250 аптек вже залучено до державної програми «Доступні ліки». Це один з найкращих показників по всій Україні. Володимир Гройсман наголосив, що до державної програми необхідно залучати якомога більшу кількість аптек. Також слід забезпечити їх асортиментом препаратів. Водночас на місцях потрібно вчасно розрахуватися з аптечною мережею.

На Рівненщині пропонують роботу суддям

За словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, Рівненщина отримала майже 15 мільйонів гривень на реалізацію програми. За квітень кошти в повному обсязі надійшли у райони, міста та ОТГ Рівненщини.

«В області створені усі умови для ефективної реалізації програми «Доступні ліки». На сьогодні укладено 77 угод щодо залучення 250 аптек Рівненщини. У Рівному, зокрема, вже виписано близько 3,5 тисяч рецептів», – зазначив Олексій Муляренко.

У Рівненську область надійшли кошти для відшкодування вартості ліків (Перелік аптек)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив максимально забезпечити доступність програми на місцях. Прем’єр-міністр також нагадав, що на цю програму Уряд загалом передбачив 500 мільйонів гривень, і у випадку необхідності готовий знайти додатковий ресурс.

Нагадаємо, державна програма «Доступні ліки» почала діяти в Україні з 1 квітня. Розрахована вона на хворих із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом II типу. Пацієнти за рецептом лікаря можуть безкоштовно або з незначною доплатою придбати медикаменти в аптеках, залучених до програми. З повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

 

ліки

, , переглядів: 1 191
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *