35 учасників з різних міст мають ідеї змін рівненського скверу “На Волі’

Щасливе
12.06.2019  12:56

У Рівному триває прийом робіт на конкурс архітектурних проектів облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка.

Яким буде сквер “на Волі” – залежить від ідей учасників конкурсу та вибору членів журі. Облаштування місць відпочинку, освітлення, озелення, врахування історичного контексту території та інші важливі нюанси – все це прописано в конкурсному завданні.

– Вже маємо 35 зареєстрованих учасників конкурсу! З нами представники Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Луцька, Сум, Чернігова та, звичайно ж, Рівного, – говорить координатор конкурсу, заступник міського голови Рівного Віталій Герман. – До завершення реєстрації 15 днів, так що кількість учасників ще може зростати. І це чудово – адже, чим більше проектних пропозицій отримає журі – тим цікавішим буде конкурсне змагання і вибір переможця.

Нагадаємо, що реєстрація триває до 27 червня, подача готових проектів – до 30 серпня.

Ставайте учасником конкурсу і, можливо, саме ваша ідея буде втілена в майбутньому сквері ?

Хто ще вагається – заповнюйте он-лайн форму та реєструйтеся на участь. Нагадаємо, що в конкурсі немає обмежень по рівню кваліфікації учасників. Ідеї можуть пропонувати і досвідчені професіонали, і студентт. Головне, щоб ідея концепції скверу відповідала вимогам програми та умовам конкурсу, була цікава та неординарна.
Реєструйтеся за посиланням нижче.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSch12w1owf4gwFQ5chcfWCbxluiEpKCPZ-oApYDSDJz09hJ7A/viewform

, , , , , переглядів: 731
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *