55 тисяч українських пенсіонерів можуть розраховувати на другу пенсію

Провидиця
Щасливе
07.04.2017  18:18

 

Понад 55 тисяч українських пенсіонерів мають нагоду отримувати протягом 3 місяців додаткову пенсію від державного ПриватБанку. Як повідомили в банку, наприкінці квітня буде підбито підсумки спеціальної акції банку «Друга пенсія від ПриватБанку». Переможцям акції ПриватБанк буде протягом 3 місяців виплачувати «другу» пенсію, що дорівнює сумі пенсії від пенсійного фонду.

Уряд не підвищуватиме пенсійний вік

«ПриватБанк завжди піклувався про те, щоб пенсіонерам було зручно отримувати свої гроші, тому з Карткою для виплат пенсії можна знімати готівку в будь-якому банкоматі без комісій, також без комісій можна оплачувати комунальні платежі, – зазначає заступник керівника Роздрібного бізнесу ПриватБанку Оксана Куреня. – Якщо у Вас ще немає пенсійної картки ПриватБанку, її можна безкоштовно за лічені хвилини оформити в будь-якому відділенні або замовити доставку додому».

В акції ПриватБанку «Друга пенсія» можуть взяти участь усі пенсіонери, які зареєструвалися в акції. У разі виграшу клієнт отримає на пенсійну картку суму, що дорівнює пенсії, яку зараховано на картку клієнта в місяці виграшу.

Рівнянам: відтепер у Приват24 можна обрахувати свою майбутню пенсію та оформити субсидію. Як це працює

 

персіонери

 

Слід нагадати, що в  Інтернет-банку Приват24 з’явилася нова послуга – «Соціальний кабінет». За допомогою цього сервісу жителі країни, які працюють, зможуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії, а пільгові категорії населення (пенсіонери та одержувачі субсидій і соціальних виплат) – дізнатися інформацію про перерахунок пенсії, розрахувати розмір субсидії, оформити заяву на виплату пенсії або соціальної допомоги.

За допомогою «Соціального кабінету» клієнти банку можуть також отримати інформацію про порядок оформлення допомоги в разі народження дитини, уточнити перелік необхідних документів для призначення пенсії та субсидії.

ПриватБанк обслуговує пенсіонерів із 2000 року та завжди залишається  лідером серед банків за кількістю клієнтів – пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, кожному четвертому  пенсіонеру держава перераховує кошти за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. Загальна кількість пенсіонерів в Україні становить близько 12 млн. На Рівненщині щороку зростає кількість пенсіонерів, що обслуговуються в банківських установах. В області  майже 50% пенсіонерів вибрали саме ПриватБанк серед інших фінансових установ. Тут у 2016 році  почали обслуговуватись понад 4 200 нових пенсійних рахунків.

, , переглядів: 1 089Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *