61 незаконний гараж демонтують у Рівному [+АДРЕСИ]

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
30.04.2019  14:59

61 незаконний гараж демонтують у Рівному [+АДРЕСИ]

23 квітня відбулося чергове засідання Комісії з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд. Так, на розгляд комісії представили чотири питання щодо демонтажу 61 незаконної споруди.

За результатами розгляду комісія вирішила рекомендувати здійснити демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд (гаражів), відповідно до Порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Рівного, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 02 квітня 2013 року № 2873, а також доручити Управлінню містобудування та архітектури в 15-денний термін підготувати та подати на розгляд виконавчому комітету відповідний проект рішення «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд».

  • Закон один для всіх! Усі незаконно встановлені гаражі у Рівному будуть демонтовані. Це лише питання часу, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Стоянки у місті Рівному напівпорожні, проте прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків спільного користування захаращені незаконно встановленими гаражами. Так не повинно бути.

ВІДТАК ВЖЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ У РІВНОМУ ДЕМОНТУЮТЬ ТАКІ ГАРАЖІ:

1.Незаконно встановлені тимчасові споруди (30 гаражів) на вул. А. Мельника (біля будинку №14).

2.Незаконно встановлені тимчасові споруди (23 гаражі) на вул. Є. Коновальця (біля будинку №12).

3. Незаконно встановлена тимчасова споруда (гараж) на вул. Фабричній (біля будинку №5).

4. Незаконно встановлені тимчасові споруди (7 гаражів) на вул. С. Крушельницької (біля будинку №69).

Для уточнення інформації щодо тимчасових споруд, які підлягають демонтажу, рекомендуємо звертатися в Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 6, 4-й поверх (каб. №8), тел. (0362) 62-04-11.

, , , , переглядів: 2 195Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *