А ви чули про Мочулки?

Щасливе
27.08.2017  13:00

Досить нарікати на засмічені пляжі, залюднені узбережжя популярних курортів. Сміття не впало з неба, люди тому вина, безвідповідальні особи, які не цінують комфорт. Якщо вам все ж коритить відпочити і місцем відпочинку ви обрали рідний край поїдьте у село Мочулки, що розташоване у Рівненському районі. Маршрут до цього мальовничого села торував Юрій Ойцюсь.

Мочулки як місце відпочинку. Вибираючи місце відпочинку з дітьми дивимось на деякі фактори, по Мочулкам ситуація для велосипедистів наступна ) 
1. Добиратись просто, зручно і недорого. Дизель напівпустий о 17.30 з Рівного до ст. Ветеранів. Звідти кілометрів з 5 приблизно до водосховища. Це в плюси, близько і дітей не мордуєш, на Біле день добиратись з пересадкою і потім 25 км крутити щоб цілу ніч ще слухати дискотеку і цілий день рев моторів.
2. Всі відпочиваючі в основному в одному місці, можна знайти на протилежному боці затишну місцинку в лісі без сусідів взагалі. Теж в плюси. )
3. Краєвиди приємні все видно по фото.
Вода тут мінус засвітає і стає зеленою, хоча запаху немає, просто специфічна, але як каже Женя після Білого ця вода вже не те ) хоча діти льопались три дні не вилазячи, я купався, мені було добре, воду на жаль в мінус. Хоча якби тут пісок і чисту воду було б не пройти, так що на рахунок мінусу я би ще подумав )
4. Дно біля берегу тверде пісок з глиною, далі мул, глибина навіть на середині навпроти нашого табору була приблизно метр сімдесят.
5. Ліс мішаний і виглядає диким, досить сухо незважаючи на близькість боліт та водосховища.
Мочулки чисте та заможне село, гарний чистий магазин, досить близько до лісу.
Взагалі тут добре, мені сподобалось, затишно, осінню буде гарно. Не перенавантажено людьми, багато затишних місць, чисто, –
запевняє Юрій Ойцюсь.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , переглядів: 7 414


На правах реклами


Один коментар
  1. зараз і це нормальне місце “засруть”
    не вміють наші люди відпочивати, здебільшого бидло, прийде напється пивом-горілкою, і все своє сміття і залишить, приїзжаєш і після них прибираєш

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *