“Або ми збережемо державу, або зникнемо як нація!” – Олександр Павлюк про війну

Щасливе
09.04.2024  14:00

Командувач сухопутних військ України Олександр Павлюк, оголосив про запуск нової програми мобілізації громадян до складу Збройних Сил України.

У зв’язку зі збільшенням загрози та посиленням ворожих дій на сході країни, Українські Збройні Сили починають широкомасштабну рекрутингову кампанію, спрямовану на залучення нових військовослужбовців. Нова програма передбачає широку рекламну кампанію, відкриття рекрутингових центрів у всіх регіонах України та полегшений процес вступу до військових частин.

“Найефективніші бригади відкривають рекрутингові центри по всій Україні. Там охочих супроводжує окремий спеціаліст. Навіть дадуть можливість випробувати себе і пройти тестовий період. Чим більше українців знайдуть у собі мужність стати до лав ЗСУ, тим менше буде шансів у росії втілити її кровожерливі задуми. І тим скоріше українські міста повернуться до нормального безпечного життя.”, – зазначив генерал-полковник Павлюк.

Зазначимо, що усі охочі зможуть зареєструватися для участі в програмі через спеціальний онлайн-портал або в рекрутингових центрах.

Зараз історичний момент, який дала нам доля: або ми захистимо і збережемо державу, або зникнемо як нація! Підтримуйте захисників і словом, і ділом. Приєднуйтесь до лав ЗСУ. Ставайте на захист своєї родини, свого дому, своєї країни, свого майбутнього. Наша сила в єдності! Іншого варіанту немає.”, – закликав Олександр Павлюк.

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *